جلسه آبان ماه شورای حوزه بسیج دانشجویی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی حوزه بسیج دانشجویی جلسه ماهیانه شورای حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال ظهر یکشنبه 10 آبان، بعد از اقامه نماز ظهر و عصر و با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و با پخش کلیپی از بیانات رهبر معظم انقلاب (حفظه الله تعالی) آغاز شد. در این جلسه مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال با یادآوری دستور جلسات قبلی و بررسی فعالیت های کلی مجموعه بسیج دانشجویی از آغاز ترم تا کنون نکاتی را درباره شرایط کنونی و برنامه ها، مسائل و مشکلات جاری و توجه به تشکیلات و تربیت نیرو و در عین حال مسؤولیت پذیری و برنامه ریزی برای ترم آینده را مطرح کرد. علاوه بر این مطالب مسؤول حوزه مطالباتی درباره اهمیت و جایگاه فعالیت بسیج دانشجویی و مسائلی درباره هیأت شهدای دانشجو، طرح تربیتی نجوا و اهمیت آن، برنامه های سیزده آبان، روز دانشجو، کرسی آزاد اندیشی و تقسیم کار و برنامه ریزی و… مطرح کرد.

در ادامه مسوولین پایگاه های بسیج دانشجویی دانشکده‌ها به ارائه گزارش مختصری از برنامه ها و مسائل پیش روی فعالیت شان پرداختند و به تناسب مطالب مطروحه نظرات خود را بیان کردند.

همچنین معاونت های حوزه بسیج دانشجویی ضمن ارائه نظرات و پیشنهادات خود در مورد نقاط قوت و ضعف مجموعه و پیشبرد فعالیت ها و روند ارتباط معاونت های حوزه و شورای مربوطه در دانشکده ها، مطالبات خود را از مسوولین پایگاه ها و مباحثی اعم از تکمیل پرونده های شورا و اعضای فعال (جذب و سازماندهی)، پیشنهادی برای حضور فراگیرتر اعضا در طرح نجوا (تعلیم و تربیت)، توجه به امتحانات پایان ترم و برنامه ریزی برای ارتقای درسی اعضا (علمی و پژوهشی)، گزارش دهی و اعلام برنامه های کلان (مالی و برنامه ریزی) ، بها دادن به بازتاب فعالیت ها و زحمات اعضا (روابط عمومی) و…مطرح کردند.

در پایان مصوبات جلسه به اعضا ارائه شد.

به امید ظهور یگانه منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله الاعطم (عج).

IMG_1249

IMG_1251

IMG_1311

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

۱۹ دفتر بسیج دانشجویی خواستار تغییر دستورالعمل بهداشتی هیئات شدند.

جمعی از دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور در نامه‌ای به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواستار تغییر دستورالعمل‌های بهداشتی هیئات عزاداری شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *