آغاز ثبت نام طرح ولایت

ثبت نام بیست و یکمین دوره آموزش مبانی اندیشه اسلامی ( طرح ولایت ) در دانشگاه ها آغاز گردید. محمد پورمیرزایی  مسئول مرکز آموزش طرح ولایت با ذکر این نکته افزود ثبت نام این دوره ها از اسفند ماه آغاز و تا پایان فروردین ۹5 در دانشگاهها اد
امه دارد.

وی افزود: در این دوره که از سال ۱۳۷۵ همه ساله در تابستان برگزار می گردد و امسال بیست و یکمین photo_2016-04-19_20-50-48دوره آن می باشد  ؛ روزانه سه کلاس آموزشی با محوریت  مباحث معرفتی برگزار می گردد. وی افزود مباحث معرفتی شامل شش محور با عناوین ذیل می باشد : 1- معرفت شناسی و در آمدی بر مبانی دینی 2-خداشناسی فلسفی، 3- انسان ، راه و راهما شناسی ،4- فلسفه اخلاق 5- فلسفه حقوق 6- فلسفه سیاسی اسلام
ایشان در ادامه افزودند ، در حاشیه این دوره ، مباحث بصیرتی ، تربیتی و تشکیلاتی با حضور اساتید  و صاحب نظران برجسته برگزار میگردد.
وی در خصوص نحوه ثبت نام  افزود : با توجه به کمبود ظرفیت این دوره ها ، از دانشجویان علاقه مند و مستعد بر اساس آزمون کتبی و مصاحبه ،گزینش به عمل خواهد آمد و داوطلبان می بایست جهت ثبت نام به دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه خود مراجعه نمایند.
پس از پایان دوره ها انتظار می رود دانش آموختگان به عنوان سرگروه یا مربی حلقه های صالحین در دانشگاه ها و مساجد و … در راستای تبیین مباحث اسلامی و نشر آن حضور موثری داشته باشند.
دوره امسال بعد از ماه مبارک رمضان و از 20 تیر ماه به مدت 45 روز در تهران برگزار میگردد.

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

اردوی اربعین ۱۴۰۲

  📌  کاروان دانشجویی طرح خادمی اربعین حسینی   نکته: خواهشمند است پس از تکمیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *