اختتامیه مسابقه برنامه نویسی acm برگزار شد

به گزارش روابط عمومی پایگاه بسیج دانشجویی شهید آوینی اختتامیه نخستین دوره مسابقات برنامه نویسی برگزار شد . به گفته معاونت علمی این پایگاه : این برنامه که با هدف کشف استعداد های بالقوه در بین دانشجویان و همچنین معرفی آنها به بازار کار و آماده سازی شرکت کنندگان جهت حضور در میادین کشوری و جهانی برگزار شده بود با استقبال دانشجویان همراه بود .

در ابندا توضیحاتی در خصوص اهداف و آرمانهای در نظر گرفته شده جهت برگزاری این مسابقات و همین طور شرح مختصری از چگونگی روند برگزاری از ابتدا (جلسات مشورتی ، برنامه ریزی ، طراحی پوستر ، تبلیغات ، و ….) از سوی مجری برنامه ارائه شد .

در ادامه دبیر برگزاری همایش دانشجوی دیجیتال به ارائه توضیحاتی در مورد این رویداد دانشجویی که انشالله قرار است  در آینده برگزار شود ارائه کردند و شرح مفصلی از آن را مطرح کرده و نوید ارائه تخفیفات دانشجویی در شرکت در دوره های  مهارتی آموزشگاه های معتبر را دادند.

سپس ریاست دانشکده فنی و مهندسی سخنرانی خود را ایراد کردند و به لزوم فعالیت های فوق برنامه در محیط دانشجویی تاکید کردند و اثرات مثبت اینگونه اقدامات را  در فضای دانشجویی بسیار ارزنده قلم داد کردند .

سپس از اساتید برجسته و مدیران گروه های فناوری اطلاعات و همچنین گروه نرم افزار جهت همکاری های صمیمانه شان با بسیج دانشجویی تقدیر به عمل آمد و جوایر نفرات برتر بخش انفرادی و همچنین گروه های برتر بخش گروهی تقدیر به عمل آمد و هدایایی به رسم یاد بود همراه با لوح تقدیر به ایشان اهدا شد .

در پایان مسول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تهران شمال ضمن تقدیر از پایگاه دانشکده فنی به عنوان پایگاه برتر در بین هشت پایگاه تابعه قدردانی کرده و همچنین بیانات مقام معظم رهبری را پیرامون فعالیت های دانشجویی و اهمیت آن تشریح کردند .

 

 

IMG_6061

IMG_2004

IMG_6089

IMG_6112

IMG_1999

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال از مسجد پیامبر اعظم (ص) به سمت یادمان شهدای گمنام این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش گروه رسانه و روابط عمومی بسیج دانشجویی حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنافداه، مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال از مسجد پیامبر اعظم (ص) به سمت یادمان شهدای گمنام این واحد دانشگاهی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *