از دولت خواستاریم با موضع گیری صریح اقدام آل سعود را محکوم کند

بیانیه معاونت بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال (حوزه حضرت بقیة الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه) در محکومیت اعدام عالم مجاهد آیت الله شهید شیخ نمر؛

بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ همواره به جهانیان ثابت کرده است که هرگاه خونی به ناحق ریخته شود؛ دیری نمی پاید که ظالمان تقاص این کارشان را خواهند داد. اما رژیم نجس آل سعود گویا دوباره چشمش را به تاریخ بسته است و میخواهد خود دوباره درس عبرتی برای ظالمان شود و با اعدام ظالمانه شهید شیخ باقرالنمر و ریختن خون پاک او به تاریخ و نسل کثیف آل سعود پایان بخشد. گویا فراموش کرده اند که نبی مکرم اسلام، حضرت محمد مصطفی (ص) ، فرمودند:  ” الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم”.
پیش تر به آل سعود مبنی بر خطرات اعدام شیخ نمر و تحولاتی که در عربستان رخ خواهد داد هشدار داده بودیم؛ لکن با این اقدام ناجوانمردانه آنها خود بدنبال آتش افروزی هستند که این اقدام آنها خشم و کینه ی ما را نسبت به آنها بیشتر کرده است که قطع بدانند روزی آنها را نابود میسازد.
لذا از دولت محترم جمهوری اسلامی ایران خواستاریم با موضع گیری صریح، این اقدام آل سعود را در مجامع بین الملل محکوم کرده و واکنش مناسب به رژیم ناپاک آل سعود نشان دهد.
وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنقَلَبٍ يَنقَلِبُونَ
بسیج دانشجویی دانشگاه تهران شمال

@basijutn_ir

http://basijutn.ir

500024017

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

گزارش تصویری اردوی راهیان نور۱۴۰۱ برادران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *