اطلاعیه پایان نیم دوره اول طرح نجوا

دوره اول طرح نجوا پس از هفده جلسه (شامل 11 جلسه اصول و مبانی اعتقادی مبتی بر کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن و هفت جلسه کارگاه های موضوعی) به نیمه راه رسید و همزمان با پایان ترم و آغاز تابستان، نیم دوره اول به پایان رسید.
لازم به ذکر است که همراهان بسیجی و دانشجویان، نیم دوره اول طرح نجوا را تا پایان فصل توحید از کتاب ارزشمند طرح کلی اندیشه اسلامی، با تدریس استاد ارجمند دکتر جهانبین، به خاتمه رساندند.
لذا با توجه به جلسات و برنامه ریزی‌های قبلی و همچنین با توجه به تغییر و تحولاتی آتی در طرح، اطلاعات جزئی و بیشتر درباره آغاز نیم دوره دوم (تا پایان کتاب طرح کلی به علاوه کارگاهای موضوعی) بزودی از طریق سامانه پیامکی و همین وبلاگه، اطلاع رسانی خواهد شد.
از شما دانشجویان عزیز خواهشمندیم نظرات ارزشمند و سازنده خود را درباره طرح نجوا در بخش نظرات همین نوشته با ما در میان بگذارید.
با تشکر

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال از مسجد پیامبر اعظم (ص) به سمت یادمان شهدای گمنام این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش گروه رسانه و روابط عمومی بسیج دانشجویی حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنافداه، مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال از مسجد پیامبر اعظم (ص) به سمت یادمان شهدای گمنام این واحد دانشگاهی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *