اعتکاف علمی به همت بسیج دانشجویی دانشکده فنی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بسیج دانشجویی شهید آوینی (دانشکده فنی و مهندسی) ، اولین دوره «اعتکاف علمی» به همت معاونت علمی و پژوهشی بسیج دانشجویی این دانشکده برگزار شد. این برنامه که به مدت سه روز در سالن اجتماعات دانشکده فنی برگزار شد، ضمن جمع خوانی و مرور دروس در آستانه امتحانات پایان ترم، دانشجویان بسیجی توضیحاتی درباره انتخاب واحد، کار با پنل دانشجویی و جزئیات درسی، به دانشجویان ورودی جدید ارائه کردند. لازم به ذکر است دانشجویان رشته های مختلف اعم از فناوری اطلاعات، نرم افزار، مهندسی شیمی، برق و… در این اعتکاف علمی حضور داشتند.

در ساعات پایانی این اعتکاف علمی ، مسولین و اعضای بسیج دانشجویی دانشکده با دعوت از دکتر اسدی (رئیس دانشکده)، خانم سوری (مسوول آموزش)  و آقای درویش (مدیر داخلی)، ضمن گفتگو با دانشجویان به بررسی و انتقال مسائل و مشکلات صنفی – دانشجویی پرداختند.

w1

w3

w4

w6

w7

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال از مسجد پیامبر اعظم (ص) به سمت یادمان شهدای گمنام این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش گروه رسانه و روابط عمومی بسیج دانشجویی حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنافداه، مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال از مسجد پیامبر اعظم (ص) به سمت یادمان شهدای گمنام این واحد دانشگاهی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *