افتتاحیه نیم دوره دوم طرح نجوا برگزار شد

افتتاحیه نیم دوره دوم طرح تربیتی نجوا صبح امروز پنج شنبه با حضور دانشجویان بسیجی و آقای ادیب زاده نماینده موسسه فرهنگی ایمان جهادی (انتشارات صهبا) در سالن اجتماعات دانشکده مدیریت و علوم انسانی پردیس حکیمیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال برگزار شد.

در این مراسم ضمن بزرگداشت و تبریک عید سعید غدیر و همچنین تأسف نسبت به فاجعه منا، نماینده انتشارات صهبا برادر ارجمند ادیب زاده با خاطر نشان کردن اتفاقات سالهای 1353 و چگونگی برگزاری جلسات طرح کلی اندیشه اسلامی توسط رهبر معظم انقلاب (حفظه الله تعالی) در مسجد امام حسن مجتبی (علیه السلام) با بیان نکات کلیدی و توضیح ویژگی های منحصر به فرد این کتاب ارزشمند بصورت مختصر بخش های مختلف کتاب را شرح دادند.

در ادامه مسئول حوزه  بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال با توضیح و ارائه محورهای مختلف طرح تربیتی نجوا ، کارگاه ها را به همراه معرفی اساتید، ضمن تشریح اهمیت و تاریخچه برگزاری طرح نجوا، به حضور بموقع و توجه اعضای بسیج دانشجویی به طرح تاکید کرد.

اعطای گواهینامه معتبر و آزمون از مواد درسی ارائه شده حسب نظر اساتید، ارائه درس گفتارهای کلاسهای طرح، توجه به اعلام حضور و تکمیل فرم عضویت و استاد محور و در عین حال کتاب محور بودن طرح و… از مواردی بود که به آن اشاره شد.

جهت اعلام حضور و عضویت در طرح تربیتی نجوا می توانید از طریق فرم اینترنتی زیر اقدام فرمایید.

همچنین لازم به ذکر است کلاسهای خواهران و برادران این طرح هر هفته پنج شنبه ها از ساعت 8:30 صبح تا اذان ظهر برگزار خواهد شد.

IMG_0338

IMG_0343

IMG_0358

IMG_0370

IMG_0385

IMG_0388

IMG_0423

IMG_0443

IMG_0479

IMG_0501

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

بازدید علمی از پزشکی قانونی ویژه برادران ۱۴۰۲

  💢 بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال دانشکده علوم انسانی و الهیات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *