اولین جلسه شواری مرکزی حوزه بسیج دانشجویی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی حوزه بسیج دانشجویی حضرت بقیه الله الاعظم (عج) عصر روز شنبه 26تیر ماه سال ۹۵ اولین جلسه شورای بسیج دانشجوییپس مراسم تکریم و معارفه مسول جدید بسیج دانشجویی واحد  با حضور مسوولین بسیج دانشجویی و معاونت‌های حوزه برگزار شد.

مسؤل حوزه بسیج دانشجویی بقیه الله الاعظم (عج) ضمن تشکر از دانشجویان بسیجی و تقدیر از معاونت های سابق شورای حوزه از خداوند متعال درخواست توفیقات روز افزون را برای این عزیزان داشتند . 20160716سس_195407

ایشان در ادامه از جمله مهم ترین محور های فعالیت بسیج دانشجویی را جذب و تربیت نیروی کار آمد و طراز انقلاب اسلامی خواندند و کادرسازی بسیج دانشجویی را بعنوان مهمترین فعالیت های این تشکل یادآوری کردند .

وی خاطرنشان کرد : کار ویژه هایی طی جلسه ای در هفته گذشته مشخص شده است تا انشالله در راستای اقتصاد مقاومتی بتوانیم ظرفیت بسیج دانشجویی را در ابعاد مختلف دیگر نیز به منصه ظهور برسانیم  . در ضمن فعالیت تشکیلاتی در راستای بصیرت افزایی و روشنگری درانتخابات نیز از جمله ی همین موارد می باشد که به عنوان کار ویژه مهم تشکیلاتی توجه خواهیم کرد و در دست اقدام می باشد .  از جمله موارد دیگر مطالبه بازیابی هویت دانشجویی از مسوولین و تلاش در راستای این امر را یکی دیگر از محور های مهم فعالیت بسیج دانشجویی خواندند. 20160716_18472یسلبفق1

مسؤل حوزه بسیج دانشجویی بقیه الله الاعظم (عج) لزوم توجه به کار درون تشکیلاتی در پایگاه را امری مهم و ضروری خواند و از همه مسوولین خواست تا این امر را هم در درون پایگاه ها و هم در زمینه های دیگری همچون هیئت شهدای دانشجو و طرح کلی نجوا پیگیری کنند. توجه ویژه به رویداد دانشجوسلام از دیگر محورهای بحث ایشان بودکه یاد آور شدند : بسیج دانشجویی طبق سنوات گذشته این طرح عظیم را برگزارخواهد کرد که البته برنامه ریزی ها وجلسات این طرح نیزانجام شده و به امید خدا با رویکردی جدید این رویداد ، محقق خواهد شد .

در ضمن ایشان با تشکر از مسولین اردوی جهادی مخلصین که در این مدت تلاش بسیار زیادی در راستای برگزاری هرچه بهتر این اردو انجام داند خاطر نشان کردند : اردوی جهادی امسال نیز در استان خراسان جنوبی ، شهرستان زیر کوه در اواسط شهریور ماه برگزارخواهد شد .
بفغفبلاغ

در ادامه مسولین پایگاه های تابعه و جانشینان ایشان به ارائه گزارش کار و همچنین درخواست های خود پرداختند که از جمله این موارد می توان به : لزوم توجه ویژه به کادرسازی ، توجه ویژه به قشر خاکستری و همچینین پیگیری دغدغه جوانان مانند کار و اشتغال و ارائه راه حل در جهت بهبود این مسئله و کار آفرینی درهمین راستا ، نوید برگزاری تعزیه دانشجویی ، اردوی مشهد مقدس و بصیرت افزایی پیرامون جنگ احزاب را یاد آور شدند .

معاونین حوزه بسیج دانشجویی ضمن ارائه مطالب خود پیرامون مباحث روزبه ارائه برنامه های خود و گزارش کار پرداختند که از جمله مهم ترین این موارد می توان به ، جمع آوری کمک ها
ی مالی و نقدی از خیرین و افراد دغدغه مند جهت برگزاری هرچه بهتر اردوی جهادی ، برگزاری هدفمند و مستمر اعتکاف علمی در ترم های آتی ، لزوم معرفی معاونین در پایگاه ها و کادر سازی و برگزاری دوره سوم طرح کلی نجوا ، توجه ویژه به نشریات دانشجویی و جریان سازی انقلابی، برنامه ریزی هدفمند در راستای تحقق آرمانهای انقلاب در انتخابات ریاست جمهوری ، برگزاری دوره خبرنگاری ارغوان و …. خاطر نشان کردند .

در پایان از نیز در فضایی دوستانه از مسول سابق حوزه بسیج دانشجویی حضرت بقیه الله الاعظم (عج) تقدیر و تشکر به عمل آمد .

 

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

اردوی اربعین ۱۴۰۲

  📌  کاروان دانشجویی طرح خادمی اربعین حسینی   نکته: خواهشمند است پس از تکمیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *