برگزاری مراسم اولین سالگرد شهدای گمنام واحد تهران شمال

به گزارش روابط‌ عمومی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران‌شمال، آیین بزرگداشت سالگرد تشییع و تدفین پرشکوه شهدای گمنام این واحد دانشگاهی و همچنین گرامیداشت رحلت ام‌الشهدا، حاحیه خانم صناعتی، به همت بسیج دانشجویی واحد تهران‌شمال برگزار شد.

در این مراسم که با حضور اعضای هیئت رئیسه واحد، کارکنان، استادان و اعضای بسیج دانشجویی، اساتید و بسیج کارکنان واحد تهران‌شمال برگزار شد، حجت‌الاسلام آتشکار در بیان منقبت و منزلت شهداء، خصوصا شهدای گمنام سخنرانی کردند.

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام محمد شیرین‌کیا، روایتگر جبهه و شهدا، سردار علی‌اصغر محسن‌شیخی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان تهران و حجت‌الاسلام شیخ جواد اسماعیلی فرزند حاجیه خانم صناعتی و برادر شهیدان اسماعیلی به ایراد سخن پرداختند.

در پایان این مراسم از خانواده شهید اسداللهی از شهدای مدافع حرم، خانواده شهیدان اسماعیلی و خانواده شهیدان تیموری که یک فرزند خود را در جنگ تحمیلی و فرزند دیگرشان را در حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی تقدیم اسلام و انقلاب کرده بودند، تقدیر شد.

قابل ذکر است که حاجیه خانم صناعتی مادر شهیدان مفقودالجسد حمیدرضا و  محمدمهدی اسماعیلی بود که هر دو در دفاع مقدس به فیض عظیم شهادت رسیده بودند. وی که مهمان و سخنران ویژه آیین شکوهمند تشییع و تدفین دو شهید گمنام دفاع مقدس در دی‌ماه سال گذشته دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران‌شمال بودند، اخیرا به فرزندان شهید خود پیوستند.

تصاویر مراسم:

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

سفر راهیان نور ۱۴۰۱

💫برای وطن 💫 🔸 آغاز پیش ثبت نام پانزدهمین دوره راهیان نور دانشگاه آزاد اسلامی …