بیانیه بسیج دانشجوی پیرامون اتفاقات اخیرکشمیر

248037_750_209660به گزارش روابط عمومی حوزه بسیج دانشجویی حضرت بقیه الله الاعظم (عج) طبق فرمایشات مقام معظم رهبری (دامت برکاته )پیرامون موضوع افسر جوان جنگ نرم بر آن شدیم تا پیرامون اتفاقات اخیر کشمیر بیانیه زیر را صادرکنیم . در ادامه می توانید متن این بیانیه را مشاهده کنید .
بسم الله الرحمن الرحیم
مدت زمانیست که اخبار و تصاویر دلخراش و ناراحت کننده ای از سوی #کشمیر باعث نگرانی و آزرده خاطر شدن قلوب جامعه ی مسلمانان گشته است. اخباری که به سبب بایکوت رسانه ای دولت هند بسیار نامفهوم بوده و تنها تصاویر و فیلم های کوتاه دلخراش از اتفاقات اخیر را نشان میدهد.
از تمامی دولت های اسلامی بویژه دولت جمهوری اسلامی ایران، که همواره منادی وحدت بین مسلمانان و پرهیز از خشونت بوده است انتظار میرود تا در قبال این حوادث موضع مناسبی را اتخاذ کنند تا به پیکره ی امت واحده اسلامی صدمه ای وارد نشود. چنانچه فرمودند: « مَنْ أَصْبَحَ لَا يَهْتَمُّ بِأُمُورِ الْمُسْلِمِينَ فَلَيْسَ مِنْهُمْ وَ مَنْ سَمِعَ رَجُلًا يُنَادِی يَا لَلْمُسْلِمِينَ فَلَمْ يُجِبْهُ فَلَيْسَ بِمُسْلِم‏» (۱)،
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد _ واحد تهران شمال
(۱) امام صادق (ع): رسول خدا (ص) فرمود:كسی كه صبح كند و اهمیتی به كارهای مسلمانان ندهد او از آنان نیست و كسی كه صدای مردی بشنود كه فریاد كمك خواهی از مسلمانان را سر دهد و پاسخش را ندهد مسلمان نیست.
الكافی، ثقة الاسلام كلینی، ج ‏2، ص 164، ح 5

 

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

بازدید علمی از پزشکی قانونی ویژه خواهران ۱۴۰۲

        💢 بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال دانشکده علوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *