تریبون آزاد درون پایگاهی ویژه خواهران

photo_2016-11-28_21-38-17به مناسبت روز بسیج دانشجویی، تریبون آزاد درون پایگاهی ویژه خواهران، به همت معاونت فرهنگی پایگاه شهید زوبونی (دانشکده مدیریت) برگزار شد.
در این تریبون، خواهران بسیجی به بیان دغدغه ها و نظراتشان در جهت موضوعات مشخص شده پرداختند.
موضوعات مشخص شده عبارت بودند از:
۱) فاکتور های دانشجوی بسیجی از نظر شما چیست؟
۲) انتظارات شما از بسیج دانشجویی دانشکده (پایگاهتان) چیست؟
هدف از برگزاری این تریبون، آگاه شدن مسئولین بسیج از دغدغه های خرد و کلان افراد پایگاه و در قدم های بعدی، اولویت بندی و اقدام به انجام مطالبات بسیجیان بود.
از جمله ویژگی های لازم برای یک فرد بسیجی از نظر افراد پایگاه، داشتن اطلاعات کافی در عرصه های سیاست و اقتصاد بود. بیشترین مطالبات هم در زمینه ی اقدام به جذب و ساماندهی نیرو و برنامه ریزی برای به هدر نرفتن اوقات آزاد دانشجویان بود.
در انتهای این برنامه به غیر از پذیرایی که برای تمام افراد شرکت کننده فراهم شده بود، هدایایی هم به قید قرعه به مناسبت روز بسیج دانشجویی تقدیم خواهران شد.
این برنامه، مورد استقبال خواهران پایگاه های دیگر قرار گرفت.

 

در آخر، برنامه با صحبت های جانشین خواهر حوزه بقیة الله الاعظم که خلاصه ای از بیانات ۸۶ و ۹۲ و ۹۴ حضرت آقا با دانشجویان بود به پایان رسید.

 

در این برنامه، نموداری تهیه شد که در آن نقاط قوت-ضعف و فرصت-تهدید پایگاه شهید زوبونی مطرح شد. از جمله نقاط قوت، وجود صمیمت بین افراد بسیجی، از جمله نقاط ضعف، عدم جذب بالا، از جمله فرصت های این مجموعه، امکان فعالیت در دانشگاه با وضع کنونی مدیران و از جمله نقاط تهدید، عدم همکاری لازم مدیران در جهت توسعه فرهنگ بسیجی بود.
همچنین در این برنامه، از اولین فعالیت معاونت مطالعات زنان و خانواده در قالب یک مسابقه کتابخوانی، رونمایی شد و این عنوان از معاونت برای اولین بار در پایگاه شهید زوبونی  شروع به فعالیت کرد.

 

 

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال از مسجد پیامبر اعظم (ص) به سمت یادمان شهدای گمنام این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش گروه رسانه و روابط عمومی بسیج دانشجویی حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنافداه، مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال از مسجد پیامبر اعظم (ص) به سمت یادمان شهدای گمنام این واحد دانشگاهی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *