حمایت همه جانبه بسیج دانشجویی از اقدام انقلابی سازمان اطلاعات سپاه انقلاب اسلامی

بسیج دانشجویی 24 دانشگاه کشور  خطاب به آیت الله آملی لاریجانی ریاست قوه قضایه نامه ای در ارتباط با دانشگاه آزاد ارسال کردند. متن این نامه به شرح ذیل می باشد:

ریاست محترم قوه قضائیه

حضرت آیت الله آملی لاریجانی

با عرض سلام و تسلیت ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا(ع)

20150527184504-1دشمن به درستی فهمیده است که ملت شریف ایران 37 سال فریب موذی گری و تخریب رسانه های معاند خارجی که از بیرون برای استحاله نظام و تغییر ارزش ها تلاش می کنند را نخورده است و نخواهد خورد، لذا با بکارگیری عوامل خائن نفوذی در داخل کشور ، قصد دارد همچون گذشته برخی رسانه ها را به « پایگاه دشمن» تبدیل کند.  در دو سال اخیر ، شبکه نفوذ، بویژه در رسانه ها، با سیاه نمایی علیه انقلاب ، تحریف خط امام و رهبری، تغییر سبک زندگی ، ادراک سازی و اولویت سازی برای افکار عمومی در راستای اهداف سرویس های امنیتی و جاسوسی غرب، سازماندهی پیچیده ای را آغاز کرده اند که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دستگیری و انهدام قسمتی از این شبکه ی فاسد و آلوده به دلارهای نفتی و آمریکایی نقشه های شوم آنها نقش برآب شد. در این میان عده ای به جای حمایت از زحمات سربازان گمنام امام عصر(ع) که در رصد و کشف این شبکه، خون دل خورده اند ، جاسوسان را سرمایه ی  نظام می دانند ! و با زیر سوال بردن اقدام شجاعانه سازمان اطلاعات سپاه پاسداران سعی در ایجاد حاشیه ای امن برای نفوذی ها دارند.

اما متاسفانه در لیست ارائه شده نام افرادی از دانشگاه آزاد نیز به چشم می خورد. این نکته می طلبد تا مسئولین دانشگاه آزاد واقع بینانه علت حضور عناصر فتنه و  نفوذی در پست های حساس این دانشگاه را مورد بررسی قرار دهند و برای حل آن چاره ای بیندیشند تا شهریه های دانشجویان این دانشگاه صرف افراد و جریانات مسئله دار نشود. به راستی چرا باید هر روز شاهد نام هایی مانند عبدالحسین هراتی و خبرنگار فراری ایسکانیوز و امروز احسان مازندرانی باشیم.

ما دانشجویان انقلابی ضمن یادآوری پیچیده و چند لایه بودن موضوع نفوذ در عرصه های مختلف اقتصادی، امنیتی، فرهنگی  و سیاسی،   حمایت همه جانبه خود از اقدام انقلابی سازمان اطلاعات سپاه انقلاب اسلامی که به عنوان چشمان بیدار انقلاب به رسالت خود عمل نموده است  اعلام و از قوه قضاییه می خواهیم تا با ایستادگی در مقابل فشارها،  با محاکمه این عناصر فاسد درس عبرتی به بازماندگان این شبکه ی عنکبوتی دهد تا دست از توطئه علیه نظام بردارند.

و من الله توفیق

آبان 94

بسیج دانشجویی دانشگاه های آزاد اسلامی:
1)    البرز
2)    دندانپزشکی تهران
3)    تهران شمال
4)    تهران غرب
5)    اهواز
6)    شوشتر
7)    شیراز
8)    اصفهان
9)    ایلام
10)    همدان
11)    دهلران
12)    زنجان
13)    هشتگرد
14)     رشت
15)    آستارا
16)    فومن
17)    صومعه سرا
18)    دره شهر
19)    ایوان
20)    شهرکرد
21)    رودهن
22)    فارسان
23)    سیرجان
24)    اردل

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

بازدید علمی از پزشکی قانونی ویژه برادران ۱۴۰۲

  💢 بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال دانشکده علوم انسانی و الهیات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *