دومین دوره اعتکاف علمی برگزار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی بسیج دانشجویی شهید آوینی (دانشکده فنی و مهندسی) ، دومین دوره «اعتکاف علمی» به همت پایگاه بسیج دانشجویی شهید آوینی و با پیگیری دانشجویان و با توجه به استقبال شایسته دانشجویان در ترم گذشته  در خرداد ماه 95 یعنی در پایان ترم جاری برگزار خواهد شد. این برنامه مانند ترم گذشته در مدت 3 روز در دانشکده فنی و مهندسی برگزار خواهد شد. هزینه ثبت نام برای دانشجویان 24000 تومان می باشد که از طریق لینک ثبت نام به صورت آنلاین قابل پرداخت است.  به گفته معاونت علمی و پژوهشی ایت پایگاه این اعتکاف علمی از هشتم تا سیزدهم خرداد ماه برگزار خواهد شد  و در سه روز نخست خواهران و در سه روز بعدی برادران خواهند بود .

در ضمن جهت مشاهد گزارش تصویری نخستین دوره این اعتکاف علمی اینجا کلیک کنید .

برای ثبت نام در این طرح می توانید از لینک زیر اقدام نمایید:

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال از مسجد پیامبر اعظم (ص) به سمت یادمان شهدای گمنام این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش گروه رسانه و روابط عمومی بسیج دانشجویی حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنافداه، مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال از مسجد پیامبر اعظم (ص) به سمت یادمان شهدای گمنام این واحد دانشگاهی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *