دومین دوره مسابقات برنامه نویسی ACM

دومین دوره مسابقات برنامه نویسی بسیج دانشجویی به همت معاونت علمی پایگاه شهید آوینی (دانشکده فنی و مهندسی ) برگزار خواهد شد .Banner - A3

مسابقات ACM-ICPC یکی از معتبرترین مسابقات علمی در حوزه ی نرم افزار کامپیوتر است. این مسابقات با هدف طراحی الگوریتم برای مسائل مختلف مطرح شده و پیاده سازی الگوریتم طراحی شده به صورت بهینه ، در زمان مشخصی است. در این مسابقات هر تیم از سه عضو تشکیل شده است که باید تسلط کافی بر طراحی الگوریتم، برنامه نویسی و داشته باشند.

برای پیروزی در این رقابت ، در درجه اول کار کردن برنامه و دادن خروجی اهمیت دارد ؛ در درجه دوم اهمیت ، صحیح بودن خروجی برنامه متناسب با الگوریتم مورد نظر است  ؛ و  در درجه سوم ، بررسی بهینه بودن برنامه با بررسی معیارهایی از جمله خوانایی کد ، کمتر بودن پیچیدگی زمانی اجرای کد ، و … سایر موارد می باشد که توسط داوران این رقابت مورد بررسی قرار می گیرد .

*دقت شود تیم ها الزاما باید متشکل از فقط آقا یا فقط خانم باشند.

*تسلط به زبان انگلیسی از شرایط لازم شرکت در این مسابقه می باشد.

لازم به ذکر است اولویت با دانشجویانی است در دوره پیشین شرکت نکرده اند.


ثبت نام زمانی قطعی می باشد که با شما تماس گرفته شود یا پیامک دریافت نمایید.


مهلت ثبت نام به پایان رسید.

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال از مسجد پیامبر اعظم (ص) به سمت یادمان شهدای گمنام این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش گروه رسانه و روابط عمومی بسیج دانشجویی حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنافداه، مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال از مسجد پیامبر اعظم (ص) به سمت یادمان شهدای گمنام این واحد دانشگاهی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *