احراز صلاحیت توسط شورای نگهبان در راستای منافع مردم می باشد …

به گزارش روابط عمومی بسیج حوزه حضرت بقیه الله الاعظم سعید ابوالحسنی نژاد مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس اظهار داشت: جای تأسف است که مسئولین اجرایی کشور در سطوح مختلف، جایگاه و تریبونی که مخصوص همه ملت شریف ایران است را خرج جریان‌های معلوم‌الحال می‌کنند و به جای دعوت به تمکین به قانون و احترام به نظر شورای نگهبان، به عنوان میزان و فصل‌الخطاب قانونی و نظارتی در انتخابات، جریان های خاص را با هیاهو و اظهارنظرهای نسنجیده تحریک کرده و فضا را در آستانه انتخابات مهم پیش رو -خواسته یا ناخواسته- غبار آلود می‌کنند.

سخنگوی شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد تهران بزرگ افزود: حضرت امام (ره) صراحتاً فرمودند کسانی که با شورای نگهبان مخالفت می‌کنند، دانسته یا ندانسته با اسلام مخالفت می‌کنند.

ابوالحسنی نژاد تصریح کرد: تجدیدنظر طلبان انتظار این را نداشته باشند که علی رغم تمام جهت گیری‌های خلاف نظام و جمهوریت مردم شریف، در طول عمر مبارک این انقلاب از فتنه 78 تا فتنه 88 ، شورای نگهبان چشم تیز بین خود را بر روی آنها ببندد و صلاحیت آنان را احراز کند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال اضافه کرد: احراز صلاحیت در راستای حفظ اقتدار نظام اسلامی و منافع مردم شریف ایران است و نه در جهت تأمین سلایق و آراء سیاسی و لیبرالیستی عده‌ای خاص.

وی با اشاره به جایگاه شورای نگهبان در نظام جمهوری اسلامی خاطرنشان کرد: بسیج دانشجویی از شورای نگهبان به عنوان ناظر صالح و شایسته در احراز صلاحیت افرادی که بایست بر مهمترین جایگاه‌ها و ارکان اساسی نظام جمهوری اسلامی تکیه زنند، به جهت ریزبینی و دقت نظر و تصمیم شجاعانه بر اساس خط قرمزهای نظام و تأکیدات رهبر معظم انقلاب نسبت به احراز یا رد صلاحیت افراد، تقدیر و تشکر به عمل می‌آورد و خواستار برخورد قانونی و مقتضی با تردیدکنندگان در آراء شرعی و قانونی اعضای صالح آن شورای محترم هستند.

ابوالحسنی نژاد در پایان خاطرنشان کرد: رسانه‌ها و افرادی که صلاحیتشان بنا به صلاحدید شورای نگهبان احراز نشده یا رد صلاحیت شدند با سعه صدر بیشتر در بیان خود دقت کنند که هم نوا با بنگاه‌های خبرپراکنی فارسی زبان معاند بر طبل توخالی تشکیک و تردید در روند انتخابات نکوبند.

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

اردوی اربعین ۱۴۰۲

  📌  کاروان دانشجویی طرح خادمی اربعین حسینی   نکته: خواهشمند است پس از تکمیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *