عضویت افتخاری سید ناصر حسینی پور در بسیج دانشجویی

ظهر امروز (روز پنج شنبه 31 اردیبهشت 94) پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر، جناب آقای سید ناصر حسینی پور نویسنده کتاب ارزشمند «پایی که جاماند» با حضور در دفتر بسیج دانشجویی دانشکده مدیریت و علوم انسانی (پایگاه زوبونی)، ضمن خوش و بش و گفتگوی دوستانه با اعضای بسیج دانشجویی به عضویت افتخاری بسیج دانشجویی در آمد.

وی با اشاره به اهمیت فعالیت دانشجویی در بسیج و دانشگاه با تأکید بر تجربیات و معنویاتی که در کنار هم لازم و ملزوم یکدیگرند، برنامه ریزی و انتقال تجربه را دربسیاری از فعالیت ها راهگشا دانستند.

در خاتمه این گفتگوی صمیمی و دوستانه بنا بر همکاری و استفاده از تجربیات و راهنمایی این رزمنده و جانباز هشت سال دفاع مقدس در بسیج دانشجویی شد.

 

IMG_5588

IMG_5590

IMG_5591

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال از مسجد پیامبر اعظم (ص) به سمت یادمان شهدای گمنام این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش گروه رسانه و روابط عمومی بسیج دانشجویی حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنافداه، مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال از مسجد پیامبر اعظم (ص) به سمت یادمان شهدای گمنام این واحد دانشگاهی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *