فراخوان پیش ثبت نام گروه جهادی (پایان یافت)

(با استقبال بسیار خوب دانشجویان و جهادگران، مهلت ثبت نام به پایان رسید)

jahadi94_RGB

معاونت سازندگی بسیج دانشجویی حوزه بقیة الله الاعظم (عج) در نظر دارد همچون سنوات گذشته اردوی معنوی و سازندگی جهادی را در سال جاری برگزار نماید.

لذا اقدام به پیش ثبت نام از دانشجویان متقاضی شرکت در اردوی جهادی کرده است ضمن برنامه ریزی دقیق تر برای اعضای گروه جهادی دوره های فشرده فعالیت جهادی را برگزار نمایند.

لازم به ذکر است ان شاءلله پس از بررسی نتایج سفرهای شناسایی همراه با جزئیات فعالیت و زمانبندی سفر از طریق همین وبگاه و البته از طریق راه های ارتباطی مطابق فرم زیر به شما اطلاع رسانی خواهد شد. خواهشمند است دانشجویان متقاضی عضویت در گروه جهادی ضمن مطالعه نکات زیر، فرم عضویت را دقت تکمیل نمایند؛ با تشکر

لطفاً قبل از تکمیل فرم موارد زیر را با دقت مطالعه فرمایید؛

1. اردوی جهادی نمونه کوچکی از جهاد در راه خدا و فرصت مناسبی برای خودسازی است که لاجرم دارای سختی ها، تلخی ها و شیرینی های زیادی است و همچنین با توجه به تاثیر زیاد جهادگران برروی اهالی روستا وخصوصا کودکان، رعایت شئونات اسلامی به طور کامل از جهادگران مورد انتظار است.

2. تکمیل فرم زیر به معنای ثبت نام قطعی و حضور در اردوی جهادی نیست چرا که این فرم جهت پیش ثبت نام و درخواست عضویت در گروه جهادی در اختیار شماست و در آینده با شما تماس گرفته خواهد شد؛

3. پس از ثبت نام، دانشجویان جهت شرکت در اردوی جهادی و خدمت رسانی، ملزم به شرکت در جلسات توجیهی و آموزشی (کوتاه مدت و فشرده) می باشند که زمان و جزئیات آن متعاقباً اعلام می شود.

4. لازم به دکر است ظرفیت محدود و اولویت با دانشجویان وروری جدید است

5. این اردو کاملاً بر اساس توانایی ها و ظرفیت های دانشجویی و بسیج دانشجویی بناست در مناطق محروم و بدون پشتوانه مالی برگزار شود لذا خواهشمند است در صورتی که مایل به کمک مادی هستید تمایل خود را در دو بخش (کمک به مناطق محروم) و (کمک به برگزاری و اجرای اردو) برای پرداخت کمک های مالی از طریق فرم به ما اطلاع دهید تا در آینده با شما تماس گرفته شود.

6. لطفاً فرم زیر را با دقت و حوصله تکمیل فرمائید.

 

فرم ثبت نام:

(با استقبال بسیار خوب دانشجویان و جهادگران، مهلت ثبت نام به پایان رسید)

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

گزارش تصویری اردوی راهیان نور۱۴۰۱ برادران

یک نظر

  1. علي اصغر كريمي

    قوانین کشور هم باید از حرکت های جهادی پشتیبانی نماید. قانون هایی که بر پایه تفکر سرمایه داری و توسط غربزده ها نسخه برداری شده با مرام و مسلک ما و مقتصای مملکت اسلامی همخوانی ندارد.
    قانون برنامه و بودجه ۵۰ سال است که کشور را به سیاه چال سرمایه داری وابسته می کشاند. باید شیوه جهادی در قانون مذکور رسما مورد پذیرش و تاکید و پشتیبانی دولت قرار گیرد ان شاءالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *