فرم ثبت نام «ذخیره» برای اردوی جهادی باز شد (بسته شد)

با توجه به درخواست تعدادی از دانشجویان و همچنین افزایش ظرفیت گروه جهادی، فرم ثبت نام «ذخیره» برای اردوی جهادی به مدت محدود باز شد. لازم به ذکر است ثبت نام توسط این فرم به منزله حضور قطعی در اردو نیست و ثبت نام شدگان از طریق فرم زیر در لیست ذخیره قرار خواهند گرفت تا در صورت انصراف دانشجویانی که پیش تر ثبت نام کرده بودند و یا افزایش قطعی ظرفیت با ایشان تماس گرفته شود.

با توجه به تکمیل ظرفیت ثبت نامی خواهران، فرم ثبت نام ذخیره فقط مخصوص برادران است.

منطقه هدف: شهرستان زیرکوه – بخش زیرکوه و روستاهای تابعه (فخرآباد و کلاته مهرک)

جهت اطلاع از زمانبندی فعالیت ها، جزئیات سفر و گزارش لحظه به لحظه از مقدمات اردوی جهادی اینجا کلیک کنید.

 

لطفاً قبل از تکمیل فرم موارد زیر را با دقت مطالعه فرمایید؛

1. اردوی جهادی نمونه کوچکی از جهاد در راه خدا و فرصت مناسبی برای خودسازی است که لاجرم دارای سختی ها، تلخی ها و شیرینی های زیادی است و همچنین با توجه به تاثیر زیاد جهادگران برروی اهالی روستا وخصوصا کودکان، رعایت شئونات اسلامی به طور کامل از جهادگران مورد انتظار است.

2. تکمیل فرم زیر به معنای ثبت نام قطعی و حضور در اردوی جهادی نیست چرا که این فرم جهت پیش ثبت نام و درخواست عضویت در گروه جهادی در اختیار شماست و در آینده با شما تماس گرفته خواهد شد؛

3. پس از ثبت نام، دانشجویان جهت شرکت در اردوی جهادی و خدمت رسانی، ملزم به شرکت در جلسات توجیهی و آموزشی (کوتاه مدت و فشرده) می باشند که زمان و جزئیات آن متعاقباً اعلام می شود.

4. لازم به دکر است ظرفیت محدود و اولویت با دانشجویان وروری جدید است

5. این اردو کاملاً بر اساس توانایی ها و ظرفیت های دانشجویی و بسیج دانشجویی بناست در مناطق محروم و بدون پشتوانه مالی برگزار شود لذا خواهشمند است در صورتی که مایل به کمک مادی هستید تمایل خود را در دو بخش (کمک به مناطق محروم) و (کمک به برگزاری و اجرای اردو) برای پرداخت کمک های مالی از طریق فرم به ما اطلاع دهید تا در آینده با شما تماس گرفته شود.

6. لطفاً فرم زیر را با دقت و حوصله تکمیل فرمائید.

 

فرم ثبت نام در لیست ذخیره:

ثبت نام به پایان رسید

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

اردوی اربعین ۱۴۰۲

  📌  کاروان دانشجویی طرح خادمی اربعین حسینی   نکته: خواهشمند است پس از تکمیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *