اولین دوره طرح جامع آموزشی و تربیتی “نجوا” از دهم مهر

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، برگزار میکند:
اولین دوره طرح جامع آموزشی و تربیتی “نجوا” از دهم مهر
 طرح آموزشی و تربیتی نجوا در واقع یک نظام جدید آموزشی در بسیج دانشجویی محسوب می شود که قصد دارد مهمترین مباحثی که یک دانشجوی مومن و انقلابی باید بداند را در قالب چند واحد درسی نظری و کارگاهی در طول ترم های تحصیلی و در کنار واحدهای درسی دانشگاه، به دانشجویان ارائه نماید.
 به گزارش بسیج دانشجویی آزاد اسلامي واحد تهران شمال : دوره اول طرح جامع آموزشی و تربیتی «نجوا» از تاریخ 10مهر 93 آغاز می شود.
این دوره هر هفته پنجشنبه ها از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر درمحل پردیس حکیمیه  دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال واقع در حکیمیه روبروی شهرک شهید بهشتی برگزار خواهد شد.اصول اعتقادی و مبانی معارف اسلامی (خودشناسی)، مبانی اندیشه های معارض (دشمن شناسی)، تاریخ تحلیلی(تاریخ صدر اسلام، تاریخ شیعه، تاریخ معاصر و انقلاب) و جریان شناسی سیاسی (سیر تحول و تطول اندیشه های مطالعه شده)، محورهای اصلی این طرح می باشند. همچنین به موازات مباحث فوق، کارگاه های متنوعی باتوجه به نیازهای جامعه امروز و وظایف دانشجوی مومن و انقلابی تشکیل می گردد.
لازم به ذکر است در کنار کارگاه های این دوره (جهاد علمی، مسائل سیاسی روز، خانواده و ازدواج، مدیریت جهادی و…) کتاب “طرح کلی اندیشه های اسلام در قرآن” توسط استاد جهانبین از اعضای هیأت علمی موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره)، تدریس می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر اینـــــجا کلیک نمایید.

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

سفر راهیان نور ۱۴۰۱

💫برای وطن 💫 🔸 آغاز پیش ثبت نام پانزدهمین دوره راهیان نور دانشگاه آزاد اسلامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *