نشست مشورتی فرهنگی کاروان راهیان نور 94 برگزار شد

به گزارش روابط عمومی حوزه بسیج دانشجویی حضرت بقیه الله الاعظم (عج) نشستی مشورتی پیرامون مسائل فرهنگی اردوی راهیان نور باهدف ایده پردازی و دریافت نظرات و پیشنهادات فعالین و علاقه مندان فرهنگی – که در اردو ثبت نام کرده اند- برگزار شد. در این نشست ابتدا مسوول فرهنگی اردو با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده و شما کلی نقشه فرهنگی راهیان نور 94 ضمن طرح موضوع و تشکر از افراد دغدغه مند حاضر در جلسه، آمادگی مسوولین این اردو را جهت دریافت نظرات و پیشنهادات اعلام کرد و گفت: تلاش داریم تا با قالب ها و محور های موجود از کلیه ایده ها استفاده کرده و در راستای هر چه بهتر برگزار شدن اردو تمام تلاشمان را به کمک شهدا در جهت بهره برداری هر چه بهتر از آن به انجام برسانیم. در ادامه مسوول بسیج دانشجویی ضمن تشکر و قدردانی از مسوولین و برگزار کنندگان اردوی راهین نور سال گذشته گفت: از خداوند منان طلب موفقیت روز افزون هر چه بیشتر مسولین فعلی را داریم که واقعا همه تلاش و توان خود را گذاشتند و قطعاً شهدا اجر ایشان را خواهند داد و اثر کار ایشان در مجموعه بسیج دانشجویی نمود خواهد داشت. وی در ادامه به ارائه راهکارهایی در راستای اهداف فرهنگی اردو اشاره کرد و به تبیین ویژگی های شهید حسن باقری به عنوان محوریت اردو پرداخت.

photo_2016-02-04_23-52-27 پس از آن مسوول اجرایی اردو ضمن ارائه گزارش کاری از فعالیت های انجام شده به تشریح فضای سازنده فعلی و همین طور لزوم بهره گیری از تجربیات قبلی بعنوان پشتوانه مسوولین فعلی این اردو پرداختند و اهمییت و جایگاه افراد با تجربه و نخبگان فرهنگی را یاد آور شدند .

در ادامه این نشست سازنده ، هر یک از اعضای حاضر در جلسه ، علاوه بر یاد آور شدن نقاط قوت و ضعف اردوهای پیشین به ارائه راهکار های سازنده و ایده های خلاقانه در جهت بهبود و هرچه بهتر برگزار شدن این اردو  پرداختند و نظرات خود را پیرامون مباحثی اعم از ؛ بازدید از مناطق کمتر دیده شده، توجه به روحانی و راویان همراه، بسته فرهنگی و محتوای هدفمند آن، مخاطب محوری، فعالیت های محتوایی پیرامون موضوع و محوریت اردو، توجه به بحث کتابخوانی و معرفی کتب انتخابی، تقسیم کار گروهی و مشخص بخش های فرهنگی و… اعلام کردند.

photo_2016-02-05_00-12-52مسول فرهنگی اردوی راهیان نور 94 نیز با یادداشت برداری ریز به ریز نکات اعلام کرد نکات بسیار جامع و مناسبی مطرح شد که تماماً یادداشت برداری شده که ان شالله بزودی با تقسیم کار و با توجه به شرایط و تصمیم گیری ها بتوانیم به بهترین نحو بار فرهنگی اردو را به ثمر بنشانیم؛ ان شا الله… لازم به ذکر است جلسات فکری و مشورتی با اعضا، مسولین بسیج دانشجویی، اساتید و جانبازان و ادوار بسیج دانشجویی همچنان ادامه خواهد داشت.

.

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

گزارش تصویری اردوی راهیان نور۱۴۰۱ برادران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *