ویژه نامه «تا روز اجرا…»

مجموعه بازتاب فعالیت‌های معاونت بررسی تحلیل بسیج دانشجویی حوزه بقیة الله الاعظم (عج)، و مطالب کلی بسیج دانشجویی به همراه تحلیل، نقد و مطالبه پیرامون مذاکرات هسته ای را در وبگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال با برچسب «تا-روز-اجرا» در این وبگاه دنبال کنید.

آنچه مهم است بنا به پاسخ صریح رهبر معظم انقلاب (حفظه الله) به نامه ریاست جمهوری درباره مذاکرات، متن فراهم آمده می‌بایست با دقت ملاحظه و در مسیر قانونی پیش‌بینی شده قرار گیرد و آنگاه در صورت تصویب، مراقبت از نقض عهدهای محتمل طرف مقابل صورت گرفته و راه آن بسته شود.

طبق برنامه ریزی ها نیاز است در دو تاریخ مهم روز اجرا (حدود چهار ماه پس از اعلام متن مشترک) و پایان مدت زمان معین شده در توافق ، تحلیل ها و نقدها و مطالبات دلسوزانه مردم، اساتید و خواص بالاخص جنبش دانشجویی در فضایی منصفانه از طرف ایشان، و با پذیرش نقد از طرف دولتمردان همراه شود.

مطالبه اصلی بسیج دانشجویی بنا به گفته صریح رهبری، توافق خوب است؛ یعنی توافقی عزتمندانه و در عین حال به نفع مردم با رفع تحریم ها. لذا بسیج دانشجویی بر حسب وظیفه دانشجویی خود، وظیفه مطالبه گرانه خوب و دلسوزی خود نسبت به دستاوردهای انقلاب اسلامی نسبت به مطالبه این توافق خوب اقدام خواهد کرد و بدیهی است که مسؤولین می بایست در قدم اول مردم خود را نسبت به تصمیمات، اقدامات و رفتاری که در متن و درقبال توافق وین اتخاذ کردند آگاه سازند.

لازم به ذکر است مطالب پیرامون مذاکرات به مرور و تا روز اجرا بررسی و بروزرسانی خواهد شد.

 

 

 

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

اردوی اربعین ۱۴۰۲

  📌  کاروان دانشجویی طرح خادمی اربعین حسینی   نکته: خواهشمند است پس از تکمیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *