کلیدداران کنونی کعبه لیاقت میزبانی میهمانان خدا را ندارند

basijدر پی حادثه تاسف‌بار منا و کشته و مجروح شدن مظلومانه حجاج بیت‌االله‌الحرام شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد در بیانیه‌ای اعلام کرد: ما به گفته پیر مرادمان خمینی کبیر و امام خامنه‌ای همه این جنایت‌ها را به حساب آمریکا گذاشته‌ایم و به یاری خدا و در موقع مناسب به حساب آنان خواهیم رسید و انتقام فرزندان ابراهیم را از نمرودها و شیاطین و قارون‌ها خواهیم گرفت.

در قسمتی از این بیانیه آمده است: حادثه عظیم کشته و زخمی شدن بیش از 3 هزار نفر از حاجیان حرم امن الهی را به روح مطهر پیامبر اعظم (ص)و حضرت بقیه الله اعظم (ارواحنا فداه)و محضر مقام معظم رهبری و مسلمانان جهان اسلام به ویژه ملت آزاده ایران اسلامی و خانواده‌های داغدار ایشان تسلیت و تعزیت عرض می‌کنیم.

در ادامه تاکید شد: کعبه حرم امن الهی و میعادگاه عاشقان حضرت حق جل جلاله پیام‌آور وحدت، صلح، عز و عظمت جهان اسلام در سوگ و اندوه جانگذاز شهادت حاجیان بیت‌الله‌الحرام است. این اقدام جنایت‌کارانه آل‌سعود نه تنها احساسات و عواطف ملت ایران را که یقینا دل تمامی مسلمانان جهان و ملت‌های اسلامی بلکه همه آزادگان جهان را به درد آورده است.

شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تهران ادامه داد: در این میان آنچه همانند خنجری بر قلب مسلمانان فرو می‌نشیند علت بروز این واقعه عظیم است: به خاطر شاهزاده‌ای زن باره و شکم پرست مسیر حاجیان بسته می‌شود تا هیبت طاغوت گونه‌شان را به رخ بکشند و موجب کشته و مجروح شدن بیش از سه هزار نفر از زائرین حرم امن الهی می گردند. خانه کعبه و اعمال حج که در تمام مناسک و ظواهرش در ذره ذره انعکاس وحدانیتش دوری از دنیا و دنیا پرستی و سادگی و زهد به چشم می‌خورد منش مستکبرانه آل‌سعود موجب این فاجعه عظیم گردید.

در ادامه این بیانیه تصریح شد: بجا بود و حق نیز چنان است که بن سلمان و شاهزادگان آل‌سعود و اخلاف این شجره خبیثه و شیطانی بجای قربانیان فی سبیل‌الله، این شهدای رفیع‌شان به خاک می‌افتادند و به هلاکت می‌رسیدند و زمین از جور وجودشان پاک و مطهر می‌گردید که اگر چنین رقم می‌خورد قطعا امروز بجای ماتم و اندوه، جشن و سرور در سراسر جهان اسلام برپا بود. این قتل عام عظیم هرگز از خاطره مسلمین جهان پاک نخواهد شد و به گفته امام روح الله(ره) اگر روزی از صدام بگذریم از آل‌سعود نخواهیم گذشت.

در ادامه این بیانیه آمده است: مقصر این حادثه تلخ نه تنها آل‌سعود، بلکه همه دولت‌های اسلامی نیز که در چنین حوادث غمباری سکوت پیشه کرده‌اند، هستند و در این واقعه اسفناک شریک و دستانی آلوده به خون دارند چه اینکه روزهای پیش از این حادثه‌ای تاسف‌بار و در سالیان قبل هم بارها و بارها وقایع خونبار دیگری به وقوع پیوسته است لکن بواسطه سکوت دولت‌های اسلامی بر روی سوء مدیریت و عدم توانمندی کشوری سر تا پا وابسته  غرب سرپوش گذاشته شده است. دولت‌های اسلامی اگر ذره‌ای برای ملت خود ارزش قائلند باید با جدیت از محاکم بین‌المللی دلایل وقوع  این جنایت عظیم را پیگیری نمایند تا قاتلین این کشتار عظیم به سزای اعمال خبیثه خود برسند.

در ادامه تصریح شد: رژیم وابسته و منحوس سعودی با ساختار استعمار زده و منش مستبدانه که به صرف ابراز عقیده زائرین خانه الهی را به زندان‌های مخوف خود می‌افکنند،  به جهان اسلام ثابت کردند که کلید داران کنونی کعبه لیاقت میزبانی میهمانان خدا را ندارند و جز تامین منافع آمریکا و اسرائیل کاری از ایشان بر نمی‌آید و باید مدیریت این مناسک الهی از دست آل سعود لعنت‌الله علیهم اجمعین خارج شده و به نخبگان و آزادگان و بسیجیان جهان اسلام، به کسانی که برای جایگاه والای جهان اسلام و شان ومنزلت حاجیان بیت الله حرام ارزش و احترام قائل شده و چون جان خویش محترم شمارند و در حفظ جان و نوامیس حجاج بیت الله حرام همت به خرج دهند، سپرد. قطعا توقع چنین همیتی از رژیم تروریست پرور و جنایتکار سعودی که کار و ماموریتش کودک کشی و بمباران مردم بی پناه در یمن ، خراب کردن مسجد و محراب و خاموش نمودن شعله فریاد آزادی خواهی ملت‌ها در منطقه از جمله عراق، سوریه، بحرین، غزه و…. هستند گزاف و بیهوده است.

در قسمت دیگری از این بیانیه آمده است: ننگ بر شما دژخیمان سعودی که علی‌رغم بروز چنین فاجعه‌ای نه تنها از مسلمین جهان عذرخواهی نکردید بلکه از دست‌اندرکاران سعودی مراسم حج قدردانی می کنید و پار ار نیز فراتر نهاده سفاکیت و دد منشی خود را با بیان ادامه حملات به یمن و ادامه جنایات خود به منسه ظهور رسانده‌اید. شما به گفته امام روح الله(ره) به سان خنجری هستید که همیشه در قلب مسلمانان فرو رفته‌اید. شما ثابت کرده‌اید که حقا وارثان ابی‌سفیان و ابی‌لهب و رهروان راه یزید هستید به حق خائن الحرمین زیبنده شماست.

در پایان این بیانیه آمده است: ملل مسلمان و بصیر اسلامی بدانند که همه جنایات رژیم سعودی در حقیقت دست شیطان بزرگ است که از آستین آل سعود خارج شده است. ما به گفته پیر مرادمان خمینی کبیر و امام خامنه‌ای همه این جنایت‌ها را به حساب آمریکا گذاشته‌ایم و به یاری خدا و در موقع مناسب به حساب آنان خواهیم رسید و انتقام فرزندان ابراهیم را از نمرودها و شیاطین و قارون‌ها خواهیم گرفت و ما جوانان بسیجی به حمد الهی مکه معظمه و حرمیین شریفین را آزاد خواهیم کرد و زمین را از وجود آنان پاک خواهیم کرد.

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

اردوی اربعین ۱۴۰۲

  📌  کاروان دانشجویی طرح خادمی اربعین حسینی   نکته: خواهشمند است پس از تکمیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *