گروه جهادی مخلصین، اردوی جهادی خود را آغاز کرد

IMG_7531

گروه جهادی مخلصین بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، اردوی جهادی و خدمت رسانی خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تهران شمال ، گروه جهادی مخلصین فعالیت خود را از ابتدای خرداد ماه با برنامه ریزی و ترسیم نقشه راه اردوی جهادی آغاز  کرد

به همت خادمین گروه جهادی مخلصین دو سفر شناسایی در زمانبندی مشخص شده به استان خراسان جنوبی، شهرستان زیر کوه انجام گرفت و که به موازات برنام ریزی برگزار شد و همزمان نیز فرم ثبت نام اینترنتی در هفته های منتهی به نیم سال دوم در وبگاه اطلاع رسانی حوزه حضرت بقیه الله الاعظم (عج) قرار گرفت. همچنین از ابتدای آغاز فعالیت گروه، گزارش زمان بندی این فعالیت ها ، بهمراه اسناد و گزارشات از همان ابتدا بصورت لحظه به لحظه در وبگاه بروزرسانی می شد. از طرفی با توجه به دو سفر شناسایی انجام شده در منطقه هدف، علاوه بر شناسایی پروژه های عمرانی با ملاک ها و اولویت بندی های لازم (باتوجه به ظرفیت موجود) بخشی از فعالیت های فرهنگی معطوف به کودکان و نوجوانان روستاها شد.

همچنین با توجه به تقارن این سفر معنوی با ایام زیارتی حضرت زضا (ع) برای این برهه نیز برنامه های خاصی طرح ریزی شده است و نهایتاً جهادگران گروه مخلصین در پایان اردوی جهادی، راهی مشهد مقدس خواهند شد.

 

 

 

 

IMG_7512
IMG_7524
IMG_7525

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

گزارش تصویری اردوی راهیان نور۱۴۰۱ برادران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *