دوره های آموزشی جدید بسیج دانشجویی

معرفی دوره ها:

۱. دوره MATLAB

متلب یک سیستم جامع نرم افزاری برای محاسبات ریاضی و محاسبات تکنیکی می باشد. نرم افزار متلب از زبان برنامه نویسی سطح بالا استفاده می کند که شامل صدها دستور برای محاسبات ریاضی می باشد، اما نباید نگران تعداد زیاد دستورها در متلب باشید، زیرا معمولا برای پروژه خود تنها به تعداد اندکی از آنها نیاز دارید.

۲. دوره  ۳D MAX

برنامه ۳D max وظیفه شبیه سازی، مدل سازی و طراحی اشیای هندسی سه بعدی را دارا میباشد و به جرات یکی از مشهور ترین و شناخته شده ترین برنامه های طراحی سه بعدی در جهان است. این نرم افزار برای هنرآموختگان رشته های معماری، طراحی، مکانیک، انیمیشن، گرافیک بسیار جالب و مهم میتواند باشد.

۳. دوره PIPING

اصول و تئوری Piping عمومی ترین دوره تخصصی در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی می باشد. شاخه پایپینگ دارای دو نرم افزار اصلی و کاربردی با نام های PDMS و CAESAR میباشد.

نرم افزار PDMS جهت مدلینگ کلیه کارخانجات، پلنت های نیروگاهی، پالایشگاهی و پتروشیمی و تهیه نقشه های اجرایی مربوطه کاربرد داشته و نرم افزار CAESAR نیز نرم افزار آنالیز تنش خطوط لوله و تعیین نوع و ساپورت های خط لوله می باشد.

۴. دوره ASPEN HYSYS

دوره نرم افزاری اسپن وان (‌ Aspen One ) شامل نرم افزار های مختلفی جهت شبیه سازی فرآیند های مختلف است که از پرکاربرد ترین نرم افزار های این بسته اسپن هایسیس ( Aspen Hysys ) و اسپن پلاس ( Aspen Plus ) می باشد، که به دلایل برخی برتری ها و البته بنا به سلایق مختلف هایسیس کاربرد بیشتری در جامعه دانشگاهی و صنعتی ما دارد.

۵. دوره مقدماتی CATIA و SOLID WORK

مناسب برای دانشجویان رشته های فنی در حوزه مکانیک و طراحی صنعتی … این دوره جهت مدلینگ و طراحی قطعات به خصوص قطعات صنعتی می باشد. تفاوت این دو نرم افزار در پیچیدگی و میزان بزرگی فضای نرم افزار می باشد. نرم افزار کتیا مناسب صنایع پیچیده و بزرگ می باشد، اما سالیدوورک با فضایی مناسب کاربران آماتور و محیط های صنعتی کوچک محبوبیت خاصی را دربین صنعتگران به خصوص در ایران را داراست.

* حد نصاب نفرات جهت برگزاری دوره: ۲۰ نفر

۶. دوره GD&T

GD&T یک زبان مهندسی بین‌المللی است که با استفاده از یکسری سمبلها، علائم و کاراکترهای هندسی، محصولات مختلف را بصورت سه بعدی تشریح می‌کند. این زبان در نقشه‌های مهندسی، بسیار کاربرد دارد. این دوره مطابق با استاندارد انجمن مهندسین آمریکا به شماره ASME Y 14.5 M ارائه خواهد شد.

* مناسب دانشجویان ارشد مهندسی مکانیک و طراحی صنعتی

* حد نصاب نفرات جهت برگزاری دوره: ۱۵ نفر

۷. دوره طراحی قالب پلاستیک

* حد نصاب نفرات جهت برگزاری دوره: ۱۵ نفر

۸. دوره ANSYS MECHANICAL

۹. دوره ANSYS FLUENT

دوره های آموزشی جدید

ثبت نام در دوره ها:

* مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

اردوی اربعین ۱۴۰۲

  📌  کاروان دانشجویی طرح خادمی اربعین حسینی   نکته: خواهشمند است پس از تکمیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *