تشکیل قرارگاه مبارزه با کرونا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال

امیر محمدی در گفتگو با معاونت رسانه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال مطرح کرد؛

تشکیل قرارگاه مبارزه با کرونا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال

 

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران‌ شمال گفت:

بنا به فرموده ی مقام معظم رهبری در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تشکیل کارگروه های مردمی در راستای فعالیت های مرتبط با مبارزه با کرونا، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال اقدام به تشکیل قرارگاه مبارزه با کرونا نموده است.
((امیر محمدی ، مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، در گفتگو با معاونت رسانه بسیج دانشجویی از تشکیل قرارگاه مبارزه با کرونا در دانشگاه آزاد واحد تهران شمال خبر داد.
وی با تشریح فعالیت های قرارگاه گفت: هدف از تشکیل این قرارگاه ، استفاده از پتانسیل ها و امکانات در دسترس بسیج دانشجویی و دانشگاه، در راستای کمک رسانی به مردم علی الخصوص اقشار آسیب دیده از کروناست؛ او همچنین افزود: این قرارگاه در شش حوزه فعالیتی [اقتصادی، درمانی، فرهنگسازی،کمک رسانی،تولیدات جهادی و مطالبه گری‌] و در قالب چهار کارگروه تخصصی تحقیق و پژوهش، مطالبه گری، جهادی، رسانه و فضای مجازی فعالیت خواهد کرد.
ایشان در پایان، از دانشجویان و داوطلبانی که تمایل به همکاری در هریک از این کارگروه ها را دارند، دعوت به همکاری کرد و ازعان داشت: با توجه به رسالت اجتماعی بسیج دانشجویی، این مجموعه همواره مشتاق و زمینه ساز حضور فعالانه جوانان مومن، نخبه، متعهد، دغدغه مند و انقلابی در همه عرصه ها بوده و خواهد بود.))
راه های ارتباط با قرارگاه و ثبت نام، بزودی از طریق کانال تلگرامی بسیج دانشجویی اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام./

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

بازدید علمی از پزشکی قانونی ویژه خواهران ۱۴۰۲

        💢 بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال دانشکده علوم …