ثبت نام اردوی جهادی تابستان ۹۷

معاونت سازندگی بسیج دانشجویی حوزه بقیه الله الاعظم (عج) در نظر دارد اردوی معنوی و سازندگی جهادی را در تابستان سال جاری برگزار نماید:

 

لذا اقدام به ثبت نام از دانشجویان متقاضی شرکت در اردوی جهادی کرده است ضمن برنامه ریزی دقیق تر برای اعضای گروه جهادی دوره های فشرده فعالیت جهادی را برگزار نمایند.

لازم به ذکر است ان شاءلله پس از بررسی نتایج سفرهای شناسایی همراه با جزئیات فعالیت و زمانبندی سفر از طریق همین وبگاه و البته از طریق راه های ارتباطی مطابق فرم زیر به شما اطلاع رسانی خواهد شد. خواهشمند است دانشجویان متقاضی عضویت در گروه جهادی ضمن مطالعه نکات زیر، فرم عضویت را با دقت تکمیل نمایند؛ با تشکر

 

لطفاً قبل از تکمیل فرم موارد زیر را با دقت مطالعه فرمایید؛

۱٫ اردوی جهادی نمونه کوچکی از جهاد در راه خدا و فرصت مناسبی برای خودسازی است که لاجرم دارای سختی ها، تلخی ها و شیرینی های زیادی است و همچنین با توجه به تاثیر زیاد جهادگران برروی اهالی روستا وخصوصا کودکان، رعایت شئونات اسلامی به طور کامل از جهادگران مورد انتظار است.

۲٫ تکمیل فرم زیر به معنای ثبت نام قطعی و حضور در اردوی جهادی نمی باشد.

۳٫ پس از ثبت نام، دانشجویان جهت شرکت در اردوی جهادی و خدمت رسانی، ملزم به شرکت در جلسات توجیهی و آموزشی (کوتاه مدت و فشرده) می باشند که زمان و جزئیات آن متعاقباً اعلام می شود.

۴٫ لازم به ذکر است ظرفیت محدود و اولویت با دانشجویان ورودی جدید است.

۵٫ این اردو کاملاً بر اساس توانایی ها و ظرفیت های دانشجویی و بسیج دانشجویی بناست در مناطق محروم و بدون پشتوانه مالی برگزار شود لذا خواهشمند است در صورتی که مایل به کمک مادی هستید تمایل خود را در دو بخش (کمک به مناطق محروم) و (کمک به برگزاری و اجرای اردو) برای پرداخت کمک های مالی از طریق فرم به ما اطلاع دهید تا در آینده با شما تماس گرفته شود.

۶٫ اردو تابستان سال جاری برگزار می‌گردد.

۷٫ لطفاً فرم زیر را با دقت و حوصله تکمیل فرمائید:

* مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

اردوی اربعین ۱۴۰۲

  📌  کاروان دانشجویی طرح خادمی اربعین حسینی   نکته: خواهشمند است پس از تکمیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *