بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در رابطه با فاجعه دردناک بندر بیروت

در پی وقوع فاجعه دردناک انفجار بندر بیروت که منجر به کشته و زخمی شدم تعداد زیادی از شهروندان لبنانی شد، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی داشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال بیانیه ای صادر کرده است.

 

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

” در فاجعه دردناک انفجار بندر بیروت، که منجر به کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از مردم و خسارات شدید شده، با شهروندان عزیز لبنانی همدردیم و در کنار آنان هستیم. صبر در برابر این حادثه، برگ زرینی از افتخارات لبنان خواهد بود.”
امام خامنه ای ( مدظله العالی )

جان باختن و زخمی شدن تعدادی از مردم عزیز و مقاوم لبنان، در پی انفجار بندر بیروت موجب تاثر و اندوه فراوان امت اسلامی گردید.

ملت ایران کمک های جوانان لبنانی در حادثه سیل خوزستان و حضور در کنار جوانان ایران در مقابله با ویروس کرونا را که به دعوت رهبر جبهه مقاومت اسلامی جناب آقای سید حسن نصرالله صورت گرفت را از یاد نبرده و کمک به ملت لبنان را وظیفه انسانی و الهی خود می داند.

بدین منظور بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال آمادگی خود را در جهت هماهنگی و اعزام گروه های جهادی به منظور کمک رسانی و ایجاد هم بستگی بین دو کشور که همواره سدی در برابر تجاوز و زیاده خواهی جبهه استکبار در منطقه بوده را اعلام می دارد.

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال ضمن عرض تسلیت و هم دردی با مردم شریف لبنان از خداوند متعال شفای عاجل برای مصدومان و صبری جزیل برای بازماندگان این حادثه مسئلت می نماید.

جبهه استکبار بداند ما، جوانان جمهوری اسلامی ایران، ان شاء الله تا ظهور حضرت حجت(عج) دوشادوش مظلومان، برادران مسلمان و شیعه خود در سرتاسر جهان ایستاده ایم و نمیتواند با فریب اذهان عمومی موجب ایجاد شکاف بین امت اسلامی علی الخصوص جبهه مقاومت شود.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد تهران شمال

 

انتهای پیام/

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

اردوی اربعین ۱۴۰۲

  📌  کاروان دانشجویی طرح خادمی اربعین حسینی   نکته: خواهشمند است پس از تکمیل …