نامه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال و ۴۳ دانشگاه دیگر به دکتر قالیباف پیرو ترور وشهادت دانشمند هسته ای

بسم الله الرحمن الرحیم

▪️مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

 

جناب آقای دکتر قالیباف

رئیس محترم مجلس شورای اسلامی

 

با سلام و عرض تسلیت به پیشگاه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به مناسبت شهادت جناب دکتر محسن فخری زاده دانشمند مجاهد و فرزند انقلاب اسلامی

همانگونه که مستحضرید؛ جمهوری اسلامی ایران از بدو تشکیل با فرامین امام خمینی (ره) در برابر مستکبران عالم سر خم نکرده و همواره یاور مظلومان و ستم‌دیدگان جهان بوده است. میدانیم امروزه ایران اسلامی دشمنان بیشماری دارد که همواره در تلاشند تا با استفاده از راهبردهای مختلف حرکت ملت ایران به سمت آرمان‌ های برآمده از انقلاب اسلامی را متوقف کنند. دشمنان قسم خورده این ملت پس از آنکه دریافتند حربه جنگ رو در رو در مقابل ملت قهرمان ایران برایشان کارساز نبوده و چیزی جز شکست و هزینه برایشان باقی نمی‌ماند دست به حربه مذاکره زدند تا رفتار جمهوری اسلامی را تغییر دهند اما متاسفانه بخاطر اعتماد اشتباه مسئولینی که شخصیت کشور اسلامی ایران را به خوبی نشناخته اند، از جایگاه ضعف راضی به این امر و صدمات جبران ناپذیر آن در ابعاد مختلف شدند.

در طول حیات طیبه جمهوری اسلامی، ملت ایران انواع دشمنی‌ها را شاهد بوده است اما گاهی این دشمنی به صورت آشکارا و گاهی نیز به صورت پنهان و نفوذ در ارکان اصلی ولو مسئولیت های بسیار حساس ابراز می‌شود. در جدید ترین دشمنی رژیم منفور و غاصب صهیونیستی یکی از عزیزترین سربازان انقلاب اسلامی با دستور مسئولین امنیتی این رژیم منحوس به درجه رفیع شهادت نائل گشت و این درحالی است که هنوز داغ سرباز رشید اسلام شهید سلیمانی و یارانش از یادمان نرفته است.

بحمدالله امروزه جمهوری اسلامی با رهبری امام خامنه ای (مد ظله العالی) پرورش دهنده گفتمانی است که استکبار جهانی را در برابر آزادی خواهان سراسر جهان به زانو درآورده و دشمن از هیچ تلاشی در جهت ناامن سازی جمهوری اسلامی دریغ نمی‌کند. قدرت جمهوری اسلامی در هدایت و پشتیبانی محور مقاومت در خارج از مرزهای این کشور بر دشمنان پوشیده نیست و با مجاهدت سربازان اسلام بسیاری از تلاش‌های دشمن در جهت خدشه دار کردن امنیت کشورمان ناکام بوده لکن نفوذ در اماکن حساس به عنوان یکی از راهبردهای دشمن می‌تواند تهدیدی بسیار جدی‌تر از تهدید نظامی برای امنیت کشور باشد.

آقای رئیس!

مکتب انقلاب اسلامی در این ۴۰ سال پرورش دهنده افرادی عالی در عرصه‌های مختلف بوده اما عرصه علمی در رشد و توانمندسازی کشور بسیار مهم‌تر از عرصه های دیگر است. شهادت سرانجام مردان خداست اما ملت اسلامی ایران دیگر طاقت داغ از دست دادن عزیزانش را در شرایط فعلی جامعه ندارد؛ عزیزانی که قدرت امروزه ایران سربلندمان را مدیون تلاش های بی وقفه و شبانه روزی آنها هستیم که امثال این شهید بزرگوار و روحیه‌ خودباوری و جهادی‌شان در بین مسئولان بسیار نایاب است.

از این رو مطالبات ذیل را در جهت پیشگیری و تامین امنیت مراکز و دانشمندان هسته ای به نظرتان می‌رسانیم هرچند که امروز هم برای انجام برخی از این اقدامات دیر است:

۱٫ توجه بیش از همیشه به مباحث حفاظت از شخصیت های علمی و دانشمندان موثر در کشور

۲٫ توقف اجرای پروتکل الحاقی به دلیل بدعهدی طرف‌های مذاکره کننده در طول مذاکرات هسته ای

۳٫ توقف کلیه‌ی بازرسی‌ها و اخراج بازرسان و ناظران آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که همواره به عنوان پوشش برای سرویس‌های اطلاعاتی جبهه استکبار عمل می‌کنند.

۴٫ جمع آوری تجهیزات نظارتی و بازرسی از مراکز هسته‌ای و دانشگاه‌های مرتبط با مراکز هسته‌ای

۵٫ با توجه به نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری به جهت جلوگیری از خدشه به انسجام اجتماعی و ایجاد شکاف نخبگانی درخواست داریم پرونده هسته‌ای از وزارت امور خارجه اخذ و به دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی واگذار شود تا از سو استفاده های انتخاباتی جلوگیری شود.

۶٫ ملت ایران به نهادهایی که مسئول انتقام خون شهدای حادثه فرودگاه بغداد و حادثه امروز هستند، اعتماد دارند و از طرفی نهاد‌های نظامی به ملت ایران قول داده اند به بهترین نحو از عوامل ترور فرزندان انقلاب اسلامی انتقام بگیرند.

از این رو از شما و مجلس انقلابی‌مان به عنوان نهاد تصمیم‌گیر انتظار می‌رود تا اقدامات لازم را در جهت انتقامی سخت به معنای واقعی کلمه انجام داده و با اقدامی بازدارنده دشمنان انقلاب اسلامی را سرجای خویش بنشانید و به اصل قدرت انقلابی، نگاهی در خور مسئولیت‌تان داشته باشید.

و من الله توفیق

 

 

امضا کنندگان:

 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز

دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات تهران

دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق

دانشگاه شاهد

دانشگاه انقلاب اسلامی

دانشگاه مذاهب اسلامی

دانشگاه شهید شمسی پور

دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری

دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز

دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیشه

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد آمل

 

انتهای پیام./

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

اردوی اربعین ۱۴۰۲

  📌  کاروان دانشجویی طرح خادمی اربعین حسینی   نکته: خواهشمند است پس از تکمیل …