عزیزیان، معاونت مطالبه گری و گفتمان سازی مطرح کرد؛ حق انتقام شهید فخری زاده برای جمهوری اسلامی ایران محفوظ است

سجاد عزیزیان معاونت مطالبه گری و گفتمان سازی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال در گفتگو با خبرنگار تهران پرس عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران حق انتقام این شهید عزیز و دیگر شهدای دانشمند را برای خود محفوظ نگه میدارد و بزودی انتقام این شهید در کنار شهدای فرودگاه بغداد را از جبهه استکبار می گیرد.

وی بیان کرد: خبر ترور شهید محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع باعث تاثر مومنین و طرفداران انقلاب اسلامی در سراسر دنیا شد. ایشان با روحیه‌ی انقلابی در طی سال‌های متمادی مجاهدت‌هایی را جهت ایجاد امنیت در کشور عزیزمان ایران انجام داده اند. قطعا پیشرفت علم و فناوری در عرصه دفاعی و هسته‌ای باب میل دشمنان ایران اسلامی نبوده و نیست و همین عامل باعث شده تا دشمنان ایران اسلامی از جمله رژیم نامشروع صهیونیستی بارها با خوی وحشیانه و روش‌های ناجوانمردانه اقدام به ترور فرزندان و دانشمندان ایران اسلامی کنند.

سجاد عزیزیان همچنین افزود: دشمن صهیونیستی درحال دریافت ضربات سنگینی از مقاومت اسلامی در گستره ای از دریای مدیترانه تا خلیج عدن می‌باشد و همین عامل باعث شده تا ضعف خود در رویارویی مستقیم در جبهه‌های نبرد را با اقداماتی بزدلانه و ناجوانمردانه مثل اقدام عصر امروز پنهان نماید. قطعا این رژیم میداند که حضور ایران در کنار مرزهای رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی باعث به خطر افتادن امنیت این رژیم جعلی است از این رو برای بقای خود از همه‌ی گزینه ها برای به خطر افتادن امنیت و ضربه به فرایند پیشرفت علمی و دفاعی ایران به منظور تضعیف ایران اسلامی به عنوان مقر فرماندهی مقاومت اسلامی انجام میدهد و با اینکار روز به روز در چشم مردم کشورهای مختلف بی آبرو تر و منفورتر می‌شود.

وی اضافه کرد: در جریان ترور دانشمند عزیزمان گفته هایی ضد و نقیض وجود دارد مبنی بر اینکه اطلاعات و هویت این شهید بزرگوار مانند دانشمندان هسته ای که در سالهای گذشته توسط عوامل موساد به شهادت رسیده اند در اختیار سازمان ملل قرار گرفته و عوامل موساد با دستیابی به این لیست برای ترور دانشمندانمان برنامه ریزی کرده اند. از این رو از دستگاه های مسئول و ذی ربط تقاضا میکنیم در صورت صحت این خبر عوامل این خیانت بزرگ را به مردم معرفی و به سزای عملشان برسانند.

وی در پایان گفت: جمهوری اسلامی ایران حق انتقام این شهید عزیز و دیگر شهدای دانشمندان را برای خود محفوظ نگه میدارد و بزودی انتقام این شهید در کنار شهدای فرودگاه بغداد را از جبهه استکبار می گیرد و به قول سردار سرافراز اسماعیل قاانی آنها به صورت ناجوانمردانه زدند و ما به صورت جوانمردانه آنها را میزنیم.این رژیم منفور زبانی را به جز زبان زور نمی فهمد قطعا مردم کشورهای مختلف این دست اقدامات را محکوم نموده و پشتیبانی آمریکا و عادی سازی روابط چند کشور میکروسکوپی حاشیه خلیج فارس با این رژیم تروریست تاثیری در سرانجام این رژیم که محکوم به زوال و نابودی است ندارد.

 

انتهای پیام./

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

سفر راهیان نور ۱۴۰۱

💫برای وطن 💫 🔸 آغاز پیش ثبت نام پانزدهمین دوره راهیان نور دانشگاه آزاد اسلامی …