مراسم تکریم و معارفه مسئول حوزه بسیج دانشجویی حضرت بقیه الله الاعظم (عج )

مراسم تکریم و معارفه مسئول حوزه بسیج دانشجویی حضرت بقیه الله الاعظم (عج ) در تاریخ ۱۹ تیرماه ۱۳۹۸ برگزار گردید.

در این مراسم برادر صادق شکوری به عنوان مسئول جدید حوزه بسیج دانشجویی معرفی شدند.لازم به ذکر است برادر احسان جباریان پیش از این تصدی این مسئولیت را بر عهده داشتند.

✅ در این مراسم حجت الاسلام عبداللهی با اشاره به بیانیه گام دوم حضرت امام خامنه ای به نقش ویژه جوانان در گام دوم انقلاب اسلامی پرداختند و از اهتمام ویژه بسیج دانشجویی در بحث تعلیم و تربیت جوان متعهد انقلابی ابزار خرسندی کردند.

✅ در ادامه دکتر پیشوا معاونت فرهنگی دانشجویی واحد ضمن تشکر از برادر جباریان به همراهی دانشگاه با بسیج دانشجویی اشاره کردند و خاطر نشان کردند در انقلاب اسلامی بسیج همیشه در میانه میدان بوده است و بیان کردند که بسیج اتاق فکر نظام است.

✅ لازم به ذکر است وحید شورابی دبیر مرکز هماهنگی بسیج دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی دیگر از سخنرانان این مراسم ضمن یادآوری نقش بسیج و گروه های جهادی در انقلاب اسلامی پرداختند و بیان کردند که دانشگاه آزاد و بسیج هر دو فرزندان انقلاب اسلامی هستند و اشاره کردند که سرعت بسیج دانشجویی در دانشگاه آزاد کمتر از انتظارات است.

✅ در ادامه دکتر خالدی ریاست واحد به نقش بسیج دانشجویی در دانشگاه آزاد پرداختند و اشاره کردند در این یک سال هر موقع که نیاز به حضور بسیج در میدان بوده به مجموعه دانشگاه کمک کردند و از زحمات برادر جباریان نیز تشکر کردند.

✅ برادر احسان جباریان مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ضمن تاکید بر نقش آفرینی جوانان در صحنه انقلاب اسلامی و بیان اینکه آرمان بسیج در دانشگاه آزاد فقط فعالیت در عرصه فرهنگی نیست بلکه مطالبه گری و کار در عرصه علمی نیز از آرمان های بسیج دانشجویی است؛ نوید میزبانی و تشییع از شهدای گمنام در محرم و صفر امسال را دادند.

✅ دکتر بالایی جانشین محترم سازمان بسیج دانشجویی و مسئول ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ ضمن تشکر از برادر جباریان از وظایف بسیج دانشجویی به توان شناخت مسائل کشور و پاسخ به آن را اشاره کردند و اینکه بسیج دانشجویی در نهاد علم ایجاد شده است و مطالبه گری در عرصه علمی را از وظایف این نهاد شمردند و در پایان برای برادر شکوری آرزوی موفقیت کردند.

✅ در انتهای مراسم نیز برادر صادق شکوری ضمن تشکر از زحمات مسئول قبلی به لزوم تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی در بسیج دانشجویی پرداختند و بین کردند که دانشگاه آزاد تهران شمال پتانسیل انجام این کار را دارد.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم از جمعی از دانشجویان برتر و ممتاز علمی و فرهنگی نیز تقدیر به عمل آمد.

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

اردوی اربعین ۱۴۰۲

  📌  کاروان دانشجویی طرح خادمی اربعین حسینی   نکته: خواهشمند است پس از تکمیل …