برگزاری مراسم تکریم و معارفه مسئول حوزه بسیج دانشجویی حضرت بقیه الله الاعظم(عج)

مراسم تکریم و معارفه مسئول حوزه بسیج دانشجویی حضرت بقیه الله الاعظم(عج) در تاریخ ۳۰ تیرماه ۱۳۹۹ برگزار گردید.
در این مراسم برادر امیر محمدی به عنوان مسئول جدید حوزه بسیج دانشجویی معرفی شدند. لازم به ذکر است برادر صادق شکوری پیش از این تصدی این مسئولیت را بر عهده داشتند.

 

 

در این مراسم دکتر خالدی ریاست واحد به نقش بسیج دانشجویی در دانشگاه آزاد پرداختند و اشاره کردند انتظار از بسیج دانشجویی این است که با توجه به منویات مقام معظم رهبری، بیش از پیش در حوزه نقش آفرینی تخصصی دانشجویان فعالیت کند. همچنین از زحمات برادر شکوری در طول یکسال گذشته تشکر کردند.

 

 

حجت الاسلام قوامی مسئول نهاد رهبری واحد ضمن آرزوی موفقیت برای برادر محمدی، اعلام آمادگی خود را در جهت همراهی مجموعه نهاد رهبری با بسیج دانشجویی اعلام کردند و هم افزایی مجموعه ها و تشکل های فرهنگی-دانشجویی را لازمه ی رسیدن و گام برداشتن در جهت خواسته های مقام معظم رهبری دانستند.

 

 

برادر صادق شکوری مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تهران شمال؛ ضمن اشاره به حرکت بسیج دانشجویی در مسیر نقش آفرینی تخصصی دانشجویان به لزوم تندتر شدن حرکت مجموعه دانشگاهی در مسیر محقق شدن خواسته های مقام معظم رهبری از دانشجویان و اساتید پرداختند و همچنین از خواهران و برادران بسیجی که در طول یکسال گذشته در مجموعه‌بسیج دانشجویی فعالیت کردند تشکر کردند.

 

 

دکتر بالایی جانشین محترم سازمان بسیج دانشجویی و مسئول ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ ضمن تشکر از برادر شکوری، با اشاره به سند تحول بسیج دانشجویی و تاکید مقام معظم رهبری به ادامه یافتن این مسیر اشاره کردند و از وظایف بسیج دانشجویی به توان شناخت مسائل کشور و پاسخ به آن را پرداختند و اینکه بسیج دانشجویی در نهاد علم ایجاد شده است و مطالبه گری در عرصه علمی را از وظایف این نهاد شمردند و در پایان برای برادر محمدی آرزوی موفقیت کردند.

 

 

در انتهای مراسم نیز برادر امیر محمدی مسئول جدید بسیج دانشجویی ضمن تشکر از زحمات مسئول قبلی، با توجه به صحبت های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری مدظله العالی در مورد نقش دانشجو و بسیج دانشجویی در تحقق اهداف انقلاب اسلامی و تربیت نیروی تراز انقلاب در راستای تمدن سازی اسلامی پرداختند و اشاره کردند بسیج دانشجویی واحد تهران شمال با در نظر گرفتن شاخصه ها و الگو برداری از نیروهای ارزشی انقلاب از جمله سردار دلها حاج قاسم سلیمانی ظرفیت این کار را دارد و این مجموعه باید در این راه قدم بردارد.

 

/انتهای خبر.

 

درباره‌ی سردبیر

همچنین ببینید

بازدید علمی از پزشکی قانونی ویژه برادران ۱۴۰۲

  💢 بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال دانشکده علوم انسانی و الهیات …